Aller au contenu principal
Gratis verzending vanaf €150 in België en Nederland!
Beautique.be

Halo

Halo Gel Polish 8ml Seychellen (uitlopend)

€ 8,60

(0 avis)

Rupture de stock

Délai de livraison estimé
2 – 4 jours ouvrables
Livraison gratuite
Sur toutes les commandes à partir de 150 €
Référence
N2888
Catégorie
Uitverkoop -50%
Marque
Halo

Halo Gel Polish is het nummer ??n gel polish merk voor professionele nagelstylisten, en het is gemakkelijk te zien waarom.

 

Het is makkelijk aan te brengen, heeft een geweldige glans en pigmentatie en zorgt voor een 15-daagse chip-vrije, langhoudende manicure. En niet te vergeten, het is ook nog eens veganistisch en dierproefvrij! Wat wil je nog meer?

 

Deze gel is gemakkelijk te verwijderen en veroorzaakt geen schade aan de natuurlijke nagel. Bovendien is deze gel polish zowel UV- als LED uithardbaar. Geweldig toch?!

 

Door Beautique.be

 

Let op: we hebben er alles aan gedaan om de gelijkenis van de kleur en afwerking van onze gellak te reproduceren. De weergave van kleuren is echter beperkt door technologie en kan variëren als gevolg van scherminstellingen.

Vous aimerez aussi

En précommande

Beautique Nail Art Penselen 3st

€ 9,95

Épuisé

Neonail

NEONAIL Nail File Grey Halfmoon 100/180

€ 1,82

Neonail

NEONAIL Polish Remover Aceton 500ml

€ 10,83

Neonail

NEONAIL Vitamins Nagelriem Olie Intense 6,5ml

€ 6,04